Obrazek na sliderze - MGOK Gąbin

Sekcja Taneczna

Tutaj każdy kochający ruch i muzykę znajdzie coś dla siebie. Zajęcia prowadzone są dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. W naszej placówce odbywają się zajęcia tańca towarzyskiego, nowoczesnego,zajęcia ladies latino, trening cardio oraz stretching ( rozciąganie) Taniec oraz treningi fitness są idealną formą na wypracowanie lepszej koordynacji ruchowej, poczucia rytmu oraz pozwalają spalić mnóstwo kalorii !!! Zajęcia z sekcji tanecznej w MGOK prowadzi instruktor, Sandra Ramotowska

Logo Szalone Stópki - grupa taneczna
Szalone Stópki - grupa taneczna
Logo No Name
No Name
Logo Bajlanda - grupa taneczna
Bajlanda - grupa taneczna
Logo Taniec Towarzyski
Taniec Towarzyski
Logo Ladies Latino
Ladies Latino
Logo Stretching
Stretching
Logo Trening Cardio
Trening Cardio

Sekcja Teatralna

Uczestnicy naszych zajęć mają możliwość rozwijania swoich umiejętności oraz wyobraźni w kole teatralnym dla dorosłych o nazwie "Amatorski Teatr Niewielki" oraz młodzieżowym kole "Theatrum". Uczestnicy grup teatralnych prezentują swoją pracę na deskach sceny OSP w Gąbinie, MGOK oraz na innych imprezach regionalnych czy ogólnopolskich. Młodzież "Theatrum" dwukrotnie wystąpiła w finale konkursu Festiwalu Teatrów Młodzieżowych na Mazowszu organizowanym przez Teatr Polski w Warszawie. Zajęcia prowadzone są przez absolwentkę filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim, która ukończyła specjalistyczne kursy choreograficzno -reżyserski w Teatrze Polskim w Warszawie.

Sekcja Plastyczna

Na zajęciach uczymy się wrażliwego widzenia, przekształcania i przedstawiania rzeczywistości. Poznajemy różnorodne techniki plastyczne, malarskie, rysunkowe, rzeźbiarskie, graficzne, uczymy się obserwacji natury, zasad kompozycji, perspektywy, doboru barw… Nabędziesz umiejętności przedstawiania świata, marzeń, nastrojów. Uczymy się akceptacji, szacunku wobec odmiennych upodobań i spojrzeń na rzeczywistość.

Logo Duża Akademia Rysunku i Malarstwa
Duża Akademia Rysunku i Malarstwa
Logo Mała Akademia Rysunku i Malarstwa
Mała Akademia Rysunku i Malarstwa

Sekcja Muzyczno - Wokalna

Nasza sekcja muzyczno - wokalna. Więcej informacji - wkrótce...

Sekcja Rękodzieła

Szydełkowanie, szycie, makramy oraz robienie na drutach. Warsztaty odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut. Praca odbywa się w niewielkich grupach. Każdy uczestnik ma do dyspozycji swoje stanowisko z przyborami niezbędnymi do szydełkowania oraz innych robótek. Uczestnicy zapoznają się z procesem powstawania poszczególnych robótek. Poznają rodzaje włóczek, sznurków, innych materiałów oraz narzędzi wykorzystywanych w rękodziele. Na warsztatach powstają torby, koszyczki ze sznurka bawełnianego, czapki oraz różnego rodzaju ozdoby wykonywane metodą makramy. Rękodzieło to zabawa rozwijająca wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne i kreatywność. Uczy skupienia i cierpliwości.

Ładuję ...